Rototech Icon
ROTOTECH silindirik ortamlara su, hava, hidrolik yağı, buhar, kızgın yağ, kimyasal sıvı transferi için sızdırmazlık başlıkları üretir.

ROTOTECH MAKİNA SAN.VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. üretim ve satış hayatına 2001 yılında başladı. Her geçen sene memnun müşteri kitlesini arttırdı ve ürün gamını geliştirdi. Kontakta olduğu tüm firmalara güvenilir bir tedarikçi haline geldi.

Image

Orjinal tasarımlı ürünlerimiz bir çok sektörde makina hatlarında kullanılıyor. Standart ürünlerimizin yanısıra özel çalışma koşulları ve ölçüleri için de çözümler sunuyoruz.

Güncel tasarım yazılımları (Solidworks vs..), son model CNC işleme merkezleri, yüzey prüzsüzlüğü ölçüm cihazı, kaynak test ölçüm malzemeleri ve laser markalama ekipmanlarımızla kontrollü üretim, kaliteli sonuç ilkemizi yaşatıyoruz.

Proje / Satış ekimbimiz, teknik ve üretim departmanlarımız tam bir uyum içerisinde başarılı bir takım çalışması yürütüyoruz. Müşterilerimizin isteklerini, hızlı ve detaylı bir şekilde cevaplıyoruz. Yüksek memnuniyet seviyesini her yıl arttırıyoruz.

Ar-Ge çalışmalarmız her zaman devam eder, gerek kendimiz, gerekse müşterilerimizin istekleri bu çalışmalara yön verir.

ROTOTECH ülkemizde yerli üretimde öncü isimdir. Birçok global modeli iç sanayimize kazandırdık. Hedefimiz Dünya çapında bir marka haline gelmektir.**KALİTE POLİTİKAMIZ**

Müşteri memnuniyeti temel olan bir yaklaşım ile ve kalite anlayışını benimsemiş deneyimli, takım ruhuna sahip personelimiz ile, sektörel değişimleri, teknolojik gelişimleri ve değişen müşteri taleplerini sürekli takip edip bünyemize adapte ederek, hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesinin sağlanması ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunulması öncelikli kalite politikamızdır.

Ayrıca;

• Müşterinin değişen taleplerinin zamanında tespit edilmesi, taleplere hızlı yanıt verilmesi, zamanında sevkiyat, kaliteli ürün ve rekabet edilebilir fiyat sunulması,
• Müşteri tatminini sürekli kılabilmek adına yüksek teknolojinin takip edilmesi ve etkin kullanımı,
• Kaliteden tüm personelin sorumlu olması anlayışını benimsenmesi ve bu nedenle tüm personele kalite bilincinin yerleştirilmesi, bilgi ve becerilerini geliştirecek eğitimlerin sağlanması, uyuma ve sürekli yeniliğe teşvik edilmesi,
• Personelin mutluluğunun ve motivasyonunun sağlanması,
• Sistemde tanımlanan süreçlerin performans göstergelerine dayalı ölçülebilir, kalite hedeflerinin değerlendirilmesi yoluyla sistemin sürekli iyileştirilmesi, uygulanabilir şartları da dikkate alarak kalite anlayışının benimsenmesi

Kalite politikamızdır. Bu doğrultuda, Rototech olarak kalite hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.

GENEL MÜDÜR


POL.01. 01.03.2019/Rev:00


Mission

Check Icon
Orjinal, kaliteli ürün üretmek, geliştirmek.
Check Icon
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Vision

Check Icon
Dünya standartlarında bir marka olmak

Üretim Teknolojisi

Güncel bilimsel bilgi ve verilere dayalı üretim anlayışı, sızıdrmazlık teknolojileri üzerine gelişim sağlamamıza sebeptir. Bu na göre üretim prosesimiz standart ve ya özel siparişlerle ilgili üç ana aşamadan geçer ;

Check Icon
TasarımSızdırmazlık Sistemi
Check Icon
Sızdırmazlık Sistemi seçimi ve İmalat Prosesi
Check Icon
Kalite Kontrol

İmalat sırasında kullanılan CAD sistemleri, değişik eksenli CNC makineleri, özel montaj ve test cihazları sayesinde hassas ölçülendirme ve toleranslar sağlanmakta; ihtiyaç duyulan özel uygulamalar için döner bağlantı elemanları kısa sürede imal edilmektedir.

Kalite kontrol işlemleri hammadde girişinde başlamakta, bütün üretim boyunca devam etmekte ve bitmiş ürün sevk edilmeden önce tek tek kontrolü ile sona ermektedir. Satış sonrası kalite hizmetleri devam etmekte, kullanıcılar ile yakın temas sağlanmakta ve alınan bilgiler doğrultusunda ürünler geliştirilmektedir.

Rototech Tarihi

Rototech Kuruldu.

Tasarım ve imalat fizibilite çalışmaları başladı.Üretime geçildi.

Kapasite Arttırıldı

Üretim hattı makinaları ve çalışan sayısı arttırıldı.üyük çaplı müşteri portföyü oluşmaya başladı.

Yeni Ürünler

Swivel ve multiport joint üretimlerine geçildi. Türkiye'de ilk defa Rototech yaptı.

Kalite Olmak

Kalite belgelendirmeleri ve kurumsal yönetimimiz güncellendi.

Yurtdışı

İlk yurtdışı furaımız olan Milano- K Fair'e katıldık..

İhracat

Ülke ekonomimize de faydalı bir çok ihracat gerçekleştirildi.

Markalaşma ve Kurumsallaşma

Tüm tecrübemiz ve güncel imkanlarımızı yeni kurumsal yapımıza ve markalaşma serüvenimize entegre ediyoruz

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo