Category Image

Özel çalışma koşulları ve ölçüleri için üretimler gerçekleştiriyoruz.

Demir Çelik, Plastik, Ambalaj, Kağıt, Tekstil, Metal İşleme , Araç Üstü Ekipman, Kimya, Enerji, Kauçuk / Lastik gibi birçok sektöre yönelik özel üretimlerimizle çözümler sunuyoruz.

İşte bazı özel uygulama döner sızdırmazlık başlıkları ;

Demir Çelik Sektörü

Haddeleme tezgahı döner sızdırmazlık başlığı

Çelik sac / yassı mamül üretim haddeleme tezgahı özel ölçü ve tip döner sızdırmazlık başlığı. Komple sarı gövdeli ve paslanmaz çelik iç şaftlı model. Dıştan gelen sıcaklıklara dayanımlı. Uzun ömürlü sızdırmazlıklar. Demir çelik üretim hatlarındaki özel modellerimizden sadece biri.

Haddeleme tezgahı döner sızdırmazlık başlığı

Otomotiv Sektörü

Otomobil montaj hattı

Otomobil montaj otomasyon hattı hidrolik dağıtıcı çoklu geçiş sızdırmazlık başlığı. Hidrolik yağı, gres, hava gibi akışkanların montaj hatlarındaki robot ve ya hareketli döner mekanizmalara iletimi için kullanılan, yüksek basınç dayanımlı özel model.

Otomobil montaj hattı

Rafineri

Gres Sızdırmazlık Elemanı

Gres yağlama hattı, yüksek basınç swivel joint. Rafineri, santral ve ya makinalara gres yağı pompalanan her yerde kullanılabilecek, monte edilen yer ile hortumlar arasındaki burulmayı engelleyen ara sızdırmazlık döner bağlantı elemanı.

Gres Sızdırmazlık Elemanı

Demir Çelik

Mandrel Sarma Makinesi Multi-portu

Demir çelik sektöründeki sac ,levha sarım makinelerinin hidrolik ve gres yağlama , şaft açma kapama işlemleri için özel olarak dizayn edilmiş modeldir. Uzun ömürlü özel sızdırmazlıklar ile güçlendirilmiş, kalın şaft/flanş bloklu, özel rulmanlı multi-port joint.

Mandrel Sarma Makinesi Multi-portu</h2>
          <p>