Garanti Koşulları

Tüm ROTOTECH ürünleri, fatura tarihinden itibaren, malzeme ve işçilik hatalarından kaynaklanan olumsuz hallere karşı bir yıl garantilidir.

Tüm ROTOTECH ürünleri, fatura tarihinden itibaren, malzeme ve işçilik hatalarından kaynaklanan olumsuz hallere karşı bir yıl garantilidir. Garanti kapsamından yararlanabilmek için, ürünlerin nakliyesi ödenmiş bir şekilde ROTOTECH Makina’ya ulaştırılması; açılmamış/sökülmemiş olması gerekmektedir. Teknik bölüm ürün üzerinde gerekli muayeneyi yaptıktan sonra, tamiratın ücretli mi yoksa ücretsiz mi yapılacağını karşı tarafa bildirecektir. Garanti kapsamı, ürünlerin tamiratı ya da yenisi ile değiştirilmesi ile sınırlıdır. ROTOTECH Makina başka hiçbir garanti vermemektedir. Bu garanti, ürün fabrika dışında demonte edilmiş, değiştirilmiş veya yanlış tamirden,hatalı montajdan, yüksek veya çok düşük sıcaklıktan, yanal yüklerden, aşındırıcı ve ya kimyasal ortamdan zarar görmüş ise geçersizdir. Hiç bir satıcı, bayi, distributor yada ROTOTECH Makina çalışanı, garanti şartlarını değiştirecek yetkiye sahip değildir. Müşteri ürünü satın aldığında tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.
Question Icon

SSS

Döner sızdırmazlık/ bağlantı elemanı/ başlığı (Rotary Joint) sabit ortamlardan hareketli ortamlara akışkan transferini sağlayan mekanik sızdırmazlık ekipmanıdır.
Örneğin demir-çelik endüstrisinde, sürekli döküm işleminde, çelik levha dönen tamburların / roller arasından geçerken, tamburlar hem içten hem de dıştan soğutulmaktadır. Tamburların içeriden soğutulması işleminde arıtılmış su kullanılmaktadır. Suyu tambur içine sevk edebilmek için döner bağlantı elemanları kullanılmaktadır.
Malzeme seçimlerinde dikkat etmemiz gereken ürünün çalışacağı akışkan tipi, sıcaklığı, basıncı, devri ve bağlantı şeklidir. Bu bilgilere göre en uygun modeli Rototech'ten bulabilirsiniz.
Evet. Bizimle kullanığınız ve ya kullanmayı düşündüğünüz modeli, ölçüyü, özellikleri paylaşın, gerisini bize bırakın.
Hayır, çok kısa (Standart ürünlerde). Özel ürünler için ise mümkün olan en yakın sürede hızlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz.
Tüm döner sızdırmazlık başlıkları / döner bağlantı elemanları ve akışkan transfer ekipmanları (Rotary Join, Swivel Joint, Multiport Joint) ihtiyaçlarınızda direkt olarak bizle temasa geçiniz.