KURUMSAL

KURUMSAL

2001 yılında kurulan ROTOTECH MAKİNA SAN.VE DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ. kısa sürede döner bağlantı elemanları, swivel bağlantı elemanları, sifon sistemleri ve yükleme kolları tasarımı ve imalatı konusunda dünyada tanınan bir firma haline gelmiştir.

Rototech ürünleri, Tekstil, Kağıt, Gıda, Kimya, Petrokimya, Boya, Alüminyum, Otomotiv, İlaç, Yapı malzemeleri, Konserve, Çimento, Konstrüksiyon teçhizatı, İçecek ve Gıda sektörü, Yer ve Duvar kaplamaları, Deri sektörü, Ağaç ve Kereste, Makina elemanları, Denizcilik, Madencilik, Petrol, Plastik Sektörü, Baskı gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri isteklerine odaklı çalışma tarzını geliştirmiştir. Standart ve özel imalatlarda hızlı ve ekonomik çözümler, birçok standart üründe stoktan teslim, her türlü soruna yerinde ve hızlı müdahale, ürün seçimlerinde ve teknik konularda eğitimleriyle, yerinde ve fabrikamızda çözümler sunmaktadır.

İmalat sırasında kullanılan CAD sistemleri ve CNC MAKİNALAR sayesinde hassas ölçülendirme ve toleranslar sağlanmakta; ihtiyaç duyulan özel uygulamalar için döner bağlantı elemanları kısa sürede imal edilmektedir. Ayrıca, döner bağlantı elemanlarının günün koşullarına göre daha zor şartlarda ve daha uzun çalışma ömrü için AR&GE çalışmalarına hız vermektedir.

ROTOTECH’nın üretiminde, kalite önemli bir yer tutmaktadır. Kalite kontrol işlemleri hammadde girişinde başlamakta, bütün üretim boyunca devam etmekte ve bitmiş ürün sevk edilmeden önce tek tek kontrolü ile sona ermektedir.

Satış sonrası kalite hizmetleri devam etmekte, kullanıcılar ile yakın temas sağlanmakta ve alınan bilgiler doğrultusunda ürünler geliştirilmektedir.

MİSYON & VİZYON

KALİTE HEDEFLERİ

VİZYON

Tüm dünyada döner bağlantı elemanları ve swivel bağlantı elemanları konusunda müşterilerin birinci tercihi olmak.

MİSYON

Toplam kalite anlayışını tüm bölümlerce benimsemek
Döner bağlantı elemanları ve swivel bağlantı elemanlarının kalitesini ve değerini en yüksek seviyede tutmak
Müşteri isteklerine yaratıcı çözümler bulmak
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini yüksek kaliteli ürünler ile tatmin etmek
Müşteri önceliklerine önem vermek

GARANTİ KOŞULLARI

GARANTİ

Tüm ROTOTECH ürünleri, fatura tarihinden itibaren, malzeme ve işçilik hatalarından kaynaklanan olumsuz hallere

karşı bir yıl garantilidir.

Garanti kapsamından yararlanabilmek için, ürünlerin nakliyesi ödenmiş bir şekilde ROTOTECH Makina’ya ulaştırılması;

açılmamış/sökülmemiş olması gerekmektedir. Teknik bölüm ürün üzerinde gerekli muayeneyi yaptıktan sonra, tamiratın

ücretli mi yoksa ücretsiz mi yapılacağını karşı tarafa bildirecektir.

Garanti kapsamı, ürünlerin tamiratı ya da yenisi ile değiştirilmesi ile sınırlıdır.

ROTOTECH Makina başka hiçbir garanti vermemektedir.

Bu garanti, ürün fabrika dışında demonte edilmiş, değiştirilmiş veya yanlış tamirden,hatalı montajdan, yüksek veya çok

düşük sıcaklıktan, yanal yüklerden, aşındırıcı ve ya kimyasal ortamdan zarar görmüş ise geçersizdir.

Hiç bir satıcı, bayi, distributor yada ROTOTECH Makina çalışanı, garanti şartlarını değiştirecek yetkiye sahip değildir.

Müşteri ürünü satın aldığında tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.

YASAL BİLGİLENDİRME

WEBSİTESİ KULLANIMI İLE İLGİLİ YASAL BİLGİLENDİRME

1. TELİF HAKKI

www.rototech.com.tr‘nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı ROTOTECH Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti‘ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslar arası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslar arası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıdaki unsurların ROTOTECH Makina ‘nın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu sitenin herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması ve ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için dosya indirebilirler ve site sayfalarının yazıcı çıktılarını alabilirler.

2. İÇERİK

Bu sitedeki bilgiler ROTOTECH Makina‘nın müşterilerine yöneliktir. ROTOTECH Makina, bu site’deki bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini temin için makul çabayı sarf edecektir. Sitede belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz. ROTOTECH Makina herhangi bir zamanda, ürünlerin özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.

ROTOTECH Makina, www.rototech.com.tr‘de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site’ye erişiminizden ve site’yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle ROTOTECH Makina‘ya hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. ROTOTECH Makina site ile ilgili kuralları ve bilgileri, isterse iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

3. DATA KORUMA

ROTOTECH Makina; sitede yer alan formlar aracılığıyla verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi taahhüt eder. Bu bilgiler sadece formu dolduran şahıs ve firmaların taleplerine cevap vermek, ROTOTECH Makina ürünleri ile kampanyaları hakkında bilgilendirmek ve anketlerimize katılım amacıyla kullanılacaktır.

4. KAYIT DOSYALARI

Bir çok standard web sunucusunda olduğu gibi www.rototech.com.tr‘de de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

İNSAN KAYNAKLARI